•             slika00999

           Općina Polača

             Poštovani korisnici interneta,
             Dobrodošli na službenu web stranicu Općine Polača!

             Vaš načelnik,
             Viktor Prtenjača
 • slika001
 • slika002
 • 000002
 • slika004

Stručna osposobljavanja iz područja poljoprivrede

 Učilište Virtus vrši upise za programe osposobljavanja iz sektora poljoprivrede, prehrane i veterine. Navedeni programi su odobreni od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta. Po završetku obrazovanja polaznicima se izdaje Uvjerenje o osposobljavanju koje se upisuje u e-radne knjižice. 

 

 Za sve poljoprivrednike koji žele unaprijediti gospodarstva objavljen je natječaj za provedbu podmjere 6.1. "Potpora za pokretanje poslovanja mladim poljoprivrednicima" i podmjere 6.3. "Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava". Korisnici navedenih mjera mogu postati poljoprivrednici koji su osposobljeni za obavljanje poslova u poljoprivredi i koji za to imaju važeće Svjedodžbe ili Uvjerenja. Rok za prijavu je od 27. veljače 2017. do 27. ožujka 2017. godine. 

pdfPlakat

Foto galerija

Kako do nas

Kontaktirajte nas

POLAČA
Adresa:
231/A, 23423
Tel/Fax: +385 23 662 201
E-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Kontakt podatci